Recenze

Víkendový byt - paní Hana Janečková

Byla jsem s prací paní Silvy Pařízkové moc spokojená. Rekonstruovali jsme dle jejích návrhů malý byt, ve kterém jsme museli čarovat a využít každý centimetr. Silva se s tímto úkolem výborně poprala a my jsme s bytem velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit!

 

Rodinný dům Rosice - pan Lukáš Holeček

Dlouho po nastěhování jsme vyčkávali s "doděláním" našeho obývacího pokoje, který je součástí většího celku současně s kuchyní a jídelnou. Díky oslovení paní Pařízkové se nám to přeci jen po 10 letech podařilo a momentálně bydlíme a trávíme svůj volný čas v prostoru, který se nám líbí a jsme s ním maximálně spokojeni. Během spolupráce jsme obdržedly více dispozičních návrhů řešení (vizualizací) včetně doladění celého interiéru. Tento projekt obsahoval například i netradiční malbu, osvětlení, návrhy samotného nábydku a návrhy důležitých doplňků. V rámci procesu byly paní Pařízkovou vždy respektovány naše individuální požadavky i naše připomínky. Výsledkem bylo skloubení našich představ s moderním designem a s praktičnosti, kterou velmi oceňujeme. Zároveň jsme kvitovali spolupráci obsahující nejen samotný návrh ale i zajištění všeho ostatního až po finální realizaci.

 

Byt Černá za Bory - Novákovi

Paní Silvie je skvělá žena, která svou nápaditostí a kreativitou vytvořila z našeho bytu útulné, moderní bydlení "šité přímo na míru". Před začátkem rekonstrukce se snažila vcítit do našich představ. Obdivuhodně naslouchala. Nemněla to s námi jednoduché :-). Skláníme před její trpělivostí. Byla vždy střícná, ochotná, přijemně naladěná. Její nápady jsou naprosto úžasné.Jsme velice rádi, že jsme měli možnost se s touto ženou poznat a svěřit jí do rukou náš byt.Díky jí se stal neobyčejný. Dokázala to, o čem se nám pouze snilo.

Děkujeme - Novákovi