Recenze

Víkendový byt - paní Hana Janečková

Byla jsem s prací paní Silvy Pařízkové moc spokojená. Rekonstruovali jsme dle jejích návrhů malý byt, ve kterém jsme museli čarovat a využít každý centimetr. Silva se s tímto úkolem výborně poprala a my jsme s bytem velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit!

 

Rodinný dům Rosice - pan Lukáš Holeček

Dlouho po nastěhování jsme vyčkávali s "doděláním" našeho obývacího pokoje, který je součástí většího celku současně s kuchyní a jídelnou. Díky oslovení paní Pařízkové se nám to přeci jen po 10 letech podařilo a momentálně bydlíme a trávíme svůj volný čas v prostoru, který se nám líbí a jsme s ním maximálně spokojeni. Během spolupráce jsme obdržedly více dispozičních návrhů řešení (vizualizací) včetně doladění celého interiéru. Tento projekt obsahoval například i netradiční malbu, osvětlení, návrhy samotného nábydku a návrhy důležitých doplňků. V rámci procesu byly paní Pařízkovou vždy respektovány naše individuální požadavky i naše připomínky. Výsledkem bylo skloubení našich představ s moderním designem a s praktičnosti, kterou velmi oceňujeme. Zároveň jsme kvitovali spolupráci obsahující nejen samotný návrh ale i zajištění všeho ostatního až po finální realizaci.
 

Byt Černá za Bory - Novákovi

Paní Silvie je skvělá žena, která svou nápaditostí a kreativitou vytvořila z našeho bytu útulné, moderní bydlení "šité přímo na míru". Před začátkem rekonstrukce se snažila vcítit do našich představ. Obdivuhodně naslouchala. Neměla to s námi jednoduché :-). Skláníme před její trpělivostí. Byla vždy střícná, ochotná, přijemně naladěná. Její nápady jsou naprosto úžasné.Jsme velice rádi, že jsme měli možnost se s touto ženou poznat a svěřit jí do rukou náš byt.Díky jí se stal neobyčejný. Dokázala to, o čem se nám pouze snilo.

Děkujeme - Novákovi

 

Rodinný dům Ohrazenice - manželé Královi

Paní designérku jsem oslovila na radu a doporučení mé kamarádky, která ji osobně znala a sledovala její práci na Instagramu. Jsem paní Pařízkové neskutečně vděčná za výsledek naší spolupráce, která byla velmi příjemná a probíhala vždy v přátelské atmosféře. Pomohla nám vytvořit krásný a útulný domov, ze kterého se mi nechce nikam odjíždět. Kdykoliv se doma rozhlédnu, říkám si, že to stálo za to a znovu bych při stavbě nebo rekonstrukci domu volila tuto cestu. Ráda bych tedy tímto ještě jednou poděkovala za spolupráci, příjemně strávené chvíle, a především za splněný sen.

 

Rodinný dům Pardubice - manželé Mádrovi

O rekonstrukci interiéru v rodinném domě jsme dlouho přemýšleli. Čekala nás poměrně náročná přestavba, bylo potřeba přemístit kuchyňský prostor, vyměnit kuchyňskou linku, postavit příčku, obnovit krbovou vložku včetně obložení a provést další úpravy v obývacím pokoji. Nakonec jsme se rozhodli požádat o odbornou pomoc interiérovou designérku paní Silvii Pařízkovou. Seznámili jsme jí s naší představou, následně jsme obdrželi detailní návrhy a hledali ideální varianty. Realizace nebyla jednoduchá, hlavně stavební úpravy se zkomplikovaly a protáhly z důvodu reklamace krbové vložky, nicméně s výsledkem jsme moc spokojeni. Třešničkou na dortu byla závěrečná dekorace od paní Silvie, interiér je útulný, prosvětlený a účelně zařízený.

 

Rodinný dům Koloděje - manželé Michalcovi

V roce 1992  jsme svépomoci dostavěli dům, stěhovali jsme se do nedodělaného domu. Postupně jsme tak nějak porůznu naskladali vybavení.  Nejhůř dopadl vstup včetně chodby a navazující místnosti. Z místnosti se postupem času stalo "skladiště ". A tak jsem se po více jak 30 letech rozhodla na změnu provedenou odborníkem-bytovým architektem. A tak se spustil začarovaný kruh. Marně jsem se snažila sehnat bytového architekta. Když se mi to podařilo - přijel, slíbil a už se neozval ani nereagoval na telefon nebo sms. A tak to bylo třikrát.  Byla jsem nešťastná, nechápala - už jsem nevěřila, že se něco změní. Naštěstí jsem náhodou dostala kontakt na paní Silvii Pařízkovou. Přijela, podívala se, zeptala se na naši představu, vyžádala plánky. Následně poslala několik všeobecných návrhů pro představu a ujasnění našeho vkusu. V podstatě hned první návrh splňoval naši představu. Ještě jsem se sešli pro ujasnění detailů.  Vůbec jsem netušila, že nám díky paní Silvii Pařízkové odpadne shánět řemeslníky a dohadovat se s  nimi . Vše pečlivě naplánovala, aby upravy navazovaly.Co specielně byla pro mě největší "bomba"? Kdekoliv ji padlo do oka co by se nám mohlo hodit, okamžite vyfotila a poslala k souhlasu. Musím uznat, že všechny její postřehy, nápady jsme vyžili. Dokud do posledního detailu návrh a její představa neodpovídala skutečnosti - nebylo hotovo. Jsme nadšeni z přístupu, zájmu, ochoty, spolehlivosti,  vstřícnosti paní Pařízkové.. Na počátku při všech neúspěších při shánení  "nespolehlivých" architektů se nakonec několikanásobně vydařilo. Paní Silvii Pařízkovou mohu s čistým svědomím jen doporučit!